Imunio - Podpora imunity, zdraví a prevence

Navigace Imunio

O našem betaglukanu

Základem je betaglukan z hlívy ústřičné

Betaglukan extrahujeme z čerstvé hlívy ústřičné. Díky tomu dosahuje tato imunostimulační látka nejvyšší kvalitu a poskytuje nejvyšší možnou účinnost. Použitá hlíva pochází z ekologického zemědělství, čímž je vyloučena možnost přítomnosti nežádoucích látek chemicky vázaných na betaglukan (těžké kovy, rezidua pesticidů a herbicidů a zbytky zemědělských hnojiv).

Při výrobě nejsou použita žádná barviva, aditiva a ani konzervační látky.

Obrázek kVysoce čistý 93% Betaglukan z hlívy ústřičné
Obrázek k Zásadní je čistota betaglukanu

Zásadní je čistota betaglukanu

Technologicky pokročilý a patentovaný postup purifikace nám umožňuje dosahovat výjimečnou čistotu izolovaného betaglukanu a díky tomu i jeho vysokou aktivitu. Čistota našeho betaglukanu dosahuje 93 % (+/- 2 %). Ta je velice důležitá pro účinnost betaglukanu a pro jeho bezpečnost. Čím je betaglukan čistší, tím nižší je riziko vedlejších účinků nebo alergických reakcí, které mohou být způsobeny nečistotami, zejména bílkovinami. Náš betaglukan neobsahuje žádné bílkoviny.

Mikronizace pro vyšší vstřebatelnost

Protože betaglukan z hlívy ústřičné není rozpustný ve vodě, mikronizujeme ho následně na velikost okolo 5 µm. Díky tomu je zabezpečený jeho optimální transfer z trávicí soustavy přes lymfatický systém do krve. Tím je docíleno maximální efektivity a bioaktivity našeho betaglukanu.

Čistota a mikronizace našeho betaglukanu zásadně zvyšují a optimalizují imunitní odpověď organismu.

Obrázek k Mikronizace pro vyšší vstřebatelnost

Kapka prevence je lepší než moře léků!