Imunio - Podpora imunity, zdraví a prevence

Navigace Imunio

Klub Imunio

Základní filozofie

Vychází ze společné platformy mezi zainteresovanými subjekty v Evropě a v Asii, na jejímž základě se vyvíjí a postupně uvádí na trh kvalitní přírodní doplňky stravy a kosmetika.

V současné době se na trhu setkáváme s širokou nabídkou různých doplňků stravy, ve které se začínáme ztrácet. Ale ve většině případů se jedná pouze o produkty, které tlumí důsledky recidivujících onemocnění způsobených oslabenou imunitou.

Naše vize

V maximální možné míře prosadit na trhu kvalitní, zdraví prospěšné výrobky z přírodních zdrojů, které napomáhají prevenci a léčbě mnohých onemocnění, alergií a modulují imunitní a obranný systém těla.

Náš zájem

Naším zájmem není jen zmírňovat následky onemocnění nebo alergií, ale odstraňovat přímo jejich příčinu. A zajistit tak uživatelům exkluzivní, cenově dostupné a zároveň velice kvalitní produkty, podporující zdravý životní styl a zvyšující kvalitu života.

Výhody klubu Imunio

Cenová dostupnost - členství v klubu vás k ničemu nezavazuje, pouze vám poskytuje výhody v podobě slev (25-35 %) a v následném servisu.

Kariéra - můžete se stát součástí našeho týmu a budovat si kariéru na pozici obchodního poradce.

Staňte se členem klubu a začněte naplno využívat výhody klubu IMUNIO. Celá přihláška vám nezabere více jak dvě minuty.

Díky dlouhodobé spolupráci s výrobci a dodavateli přírodních surovin a vlastníky moderních výrobních technologií, je naše společnost schopna zajistit nabídku většího množství výrobků s výhodným poměrem užitná hodnota / cena.

Exkluzivní účinky našich produktů, přijatelná cena a způsob prodeje jsou naší předností, která generuje konkurenční výhody na trhu.

Slevy pro členy klubu IMUNIO

Počet bodů Sleva v % Stupeň
0 - 2 000 25 % Green
2 001 - 5 000 27 % Bronze
5 001 - 13 000 30 % Silver
13 001 - 32 000 33 % Gold
32 001- a více 35 % Platinum

* Za každou Kč bez DPH získá člen Klubu Imunio 1 bod (příklad: nákup v hodnotě 1. 000 Kč bez DPH = 1 000 bodů).

Kapka prevence je lepší než moře léků!